محل تبلیغات شما

دانلود کتاب  تاریخ کامل ایران  سر جان ملکم

کتاب نایاب " تاریخ کامل ایران " به قلم روان " سر جان ملکم " مورخ و ت‌مدار انگلیسی است. او همزمان با استعمار هند توسط دولت وقت انگلیس به هندوستان اعزام شد و در بیشتر مناسبات میان انگلیسی‌ها و ایران نقش مهمی داشت.

کتابتاریخ کامل ایران شرح تمام تاریخ ایران از ابتدا تا اواخر دوره صفویه است. فصل نخست کتاب به بررسی موقعیت جغرافیایی ایران می‌پردازد. فصل دوم، سوم و چهارم تاریخ اساطیری ایران را بررسی می‌کند. فصل پنجم تاریخ اشکانیان و فصل ششم تاریخ ساسانیان را در بر دارد. فصل هفتم تحلیل تاریخ ایران از دوره اساطیری تا پایان روزگار ساسانیان است. فصل هشتم به تاریخ ایران پس از اسلام و حکومت‌های صفاری، سامانی و دیلمی می‌پردازد. فصول نهم و دهم، سلسله‌های ترک‌تبار غزنوی، سلجوقی و خوارزمشاهی را توضیح می‌دهد و فصل یازدهم حکومت‌های محلی همینطور فرقه اسماعیلیه را کند و کاو می‌کند. تاریخ ایران در زمان مغولان و تیموریان فصول دوازدهم و سیزدهم را شامل می‌شود و فصل چهاردهم و پانزدهم مختص به تاریخ صفویه است.

دانلود کتاب تاریخ کامل ایران شاهکار سر جان ملکم را به تمام دوست‌داران تاریخ ایران پیشنهاد می‌کنیم.

 

حجم: 25 مگابایت


دانلود کتاب
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها

بیمه آسیا - نمایندگی قاسمی کد 900955 معرفی سایت های مفید سپتیک تانک تاسیسات شیرآلات و اتصالات server Elibanoo دانلود طرح بوم(برنامه ویژه مدرسه) سه ساله اموزش تست نفوذ و اگاهی در اینترنت دانلود منبع جدیدتربن ها و بهترین ها